Zas mě to dole bolí

Bobinka

Member
Členem od
31/3/23
Zprávy
30
Body
8
Nevím ženský, jak to máte vy, ale já miluju léto, miluju koupání, ale jak jednou vlezu do vody tak se mi objeví bílý výtok a nemůžu se ho zbavit přes celé léto. většinou to není žádná velká ostrá bolet, ale je to nepříjemné, celý je to takový větší, citlivý a výtok někdy když je silný tak zapáchá. Hygienu normálně dodržuju, samozřejmě, ale mám pocit, že to je spojený nějak s tím koupáním. Je to možné? Jde se před tím nějak vůbec chránit? Dámy, podělte se o zkušenost, já si připadám, jako blázen, Bibi
 

iwett

Member
Členem od
29/3/23
Zprávy
43
Body
8
Zdravím Vás,
já bych chtěla něco dodat pro všechny čtenáře. Opravdu to řeší jako téma s pojené s létem většina z nás žen. Mně se stává, že než to začne být akutní a oteklé, tak je to "jen citlivé" a uvědomím si , že se něco děje pár dní po koupání až ve chvíli, kdy to bolí. Vypadá to tak, že třeba nemůžu jezdit na kole, protože, to jak mě tlačí sedlo prostě nejde vydržet nebo to bolí při sexu. Často je to tak, že akutní výtok a další příznaky se dostaví až později. Nějaké bakterie máme uvnitř všechny, bolí to, když se přemnoží. Naučila jsem se používat krém Vagisan, ten udržuje sliznice vláčné a zdravé. Určitě pomůže dieta, kdy je vhodné omezit cukr. Ten je živnou půdou pro bakterie. Vaginální čípky, jako brobiotika, jak píše Lenka, neznám, je to dobrý tip, určitě to vyzkouším. Na prevenci mě gynekolog předepsal vaginální sprchu. Je to vlastně roztok, kterým se to uvnitř vypláchne a vyčistí.
Iwett
 
Top