úplně malinkatý miminka?

Elena

New member
Členem od
2/5/23
Zprávy
20
Body
1
Dobrý den, asi úplně nevím, co je to neonatologie. Je to obor, který se stará o novorozence po dobu prvních šesti týdnů života, nebo je to oddělení, které pečuje o nedonošené děti a miminka, která měla při porodu nebo po porodu nějakou zdravotní komplikaci? Elena
 
Last edited:

Sylvous100

New member
Členem od
29/3/23
Zprávy
15
Body
3
Ahoj, já jsem se svoji dcerkou na neonatologii chodit nemusela, ale kamarádka mi vyprávěla dost složitý věci. Porodila předčasně a její holčička byla malinká. Po té co se vrátila z porodnice musela doma krmit malou v přesně určených dávkách a vlastně od malička dokrmovala náhradní kojeneckou výživou. Pamatuju si, že tenkrát byla strašně opatrná, důsledně dodržovala šestinedělí, aby ani jedna něco nechytila. Chodila k pediatrovi skoro co týden a nějakou dobu ještě na neonatologii. Myslím, že po podruhu byla holčička chvilku i v inkubátoru. Narodila se brzy a muselo to všechno tak nějak dozrát.
Dopadlo to nakonec dobře, ta maličká je už velká zdravá holka a nikdo by do ní neřkl, že mohla být vůbec někdy slaboučká, zranitelná a hubená. Maminka to všechno vydržela a mají spolu krásný vztah. Pro děti všechno!
Mějte se, a i když je to někdy těžké tak určitě bude líp, jenom vydržet...
Tak pa
 
Top