Ulcerózní kolitida aneb "doživotní" diagnóza může být dárkem..

Martin

New member
Členem od
8/3/23
Zprávy
1
Body
3
V roce 2013 mi byl diagnostikován zánět tlustého střeva (ulcerózní kolitida). V průběhu cca 3 let jsem hledal a zkoušel různé možnosti, jak se této nemoci zbavit. Tato snaha mne přivedla ke spoustě praktických zkušeností a poznatků, které jsem cestou vstřebal.

Výsledkem mé cesty ke zdraví je fakt, že jsem od podzimu 2014 bez prášků, bez potíží a cítím se skvěle.

V srpnu 2015 jsem začal cítit, že by mohlo být alespoň pro někoho užitečné či inspirující, kdybych se o své zkušenosti nějakou formou podělil.
Výsledkem mého úsilí je web https://www.mojecestakezdravi.cz.
Myslím, že by mi velmi pomohlo a ulehčilo život, kdybych tenkrát při počátku nemoci objevil podobný web. Cestu ke zdravějšímu životu ukazuje všem, nejen těm nemocným se zánětem tlustého střeva. Třeba moje cesta ke zdraví pomůže právě vám.
 

Doktor.cz

Moderátor
Správce fóra
Členem od
4/3/23
Zprávy
123
Body
18
Místo
Praha
Vážený pane Martine,

Chtěli bychom Vám jménem našeho kolektivu lékařů a zdravotních expertů vyjádřit naši vděčnost za sdílení Vašeho léčebného příběhu s ulcerózní kolitidou na Vašem webu https://www.mojecestakezdravi.cz. Vaše odhodlání najít přirozený přístup k překonání této nemoci je opravdu inspirující.

Je povzbuzující slyšet, že jste dokázal zvládnout Vaši nemoc bez léků a že se cítíte skvěle od podzimu roku 2014. Vaše praktické zkušenosti a pohledy na různé způsoby léčby budou nepochybně mít obrovskou hodnotu pro ty, kteří se potýkají s podobnými zdravotními problémy.

Váš web je pokladnicí informací, která nejen poskytuje naději, ale také praktické rady pro zdravější životní styl. Tím, že sdílíte svou cestu, přispíváte k blahobytu ostatních a my oceňujeme Vaše úsilí v této oblasti.

Přejeme Vám vše nejlepší do budoucna a doufáme, že Váš web bude dosahovat a pomáhat více lidem hledajícím přirozené metody léčby. Děkujeme Vám za to, že jste cenným zdrojem pro celou komunitu.

S pozdravem,
Tým Doktor.cz
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Jan
Top