Očkovaná dcera

Elena

New member
Členem od
2/5/23
Zprávy
20
Body
1
Dobrý den, mě paní doktorka pediatrička očkování proti děložnímu čípku doporučila, tak jsem ho nechala své dceři dát. Vůbec se mi nechce věřit tomu, co tady píše Bobina, je k tomu nějaké stanovisko lékaře? Elena
 

iwett

Member
Členem od
29/3/23
Zprávy
43
Body
8
Milá Eleno,
z mě je očkování určitě potřeba a je super, že žijeme v době, kdy ho máme k dispozici a pomohlo nám to eliminovat nemoci, na které se dřív umíralo. Nejsem si jistá tolik už vývojem nových typů vakcín, které sahají do genetiky a dělají v těle víc, než bychom si přáli. Navíc si myslím, že farmaceutický průmysl má tak silnou lobby, že i když by byla velká rizika a špatné výsledky nebo velké vedlejší účinky, tak to nikdo nepřizná a nahlas se o tom nemluví. Nevěřím tomu, že by se tady nějaký lékař mohl vyjádřit k tomu o čem se tu pokoušíme otevřeně diskutovat. I když by měl špatnou zkušenost. Může Vám to pošeptat v ordinaci, ale nemůže si prostě dovolit vyjádřit se tady formálně a nahlas. Dejme na zdravý rozum a rozhodujme se individuálně podle všech dostupných informací. Já bych na to nešla a dceru bych tam taky neposlala. Ať jsou naše děti zdravé ... iwett
 
Top