Novinky nikdo neví, co to dělá

Bobinka

Member
Členem od
31/3/23
Zprávy
30
Body
8
Ahoj, mě štve, jak teď každý tvrdí, že alternativní produkty jsou lepší než klasický cigarety, najednou je všude spousta starých studií, jak je kouření škodlivé, jak je to radioaktivní, a kolik to obsahuje prvků a kde se to všude usazuje... kde ty studie pořád byly, že se o tom nemluvilo?
Teď se tvrdí, že novinky jsou lepší, protože tam není dehet, není tam ani tabák ale že závislost vzniká na nikotinu, na ničem jiném, to už se tolik nepíše! Že v těch elektronických jsou mnohé vůně a nikdo neví, co dělat ty látky, které ty vůně přenášejí, o tom se taky nemluví! A prej to, co vyfukují, tak je čistá neškodná pára, to bych chtěla vidět! Asi nikdo nechce dělat analýzu kouře, že...! To že to voní a nesmrdí, to je fakt super a je to skvělé. ale jestli to je zdravé čisté a neškodné to se teprve ukáže po letech. Třeba budou plné ordinace s karcinomem plic a budeme se divit z čeho to je... za dvacet, třicet let. Do té doby se budeme všichni nekuřáci radovat, že kdo kouří alternativy tak nesmrdí a je nám všech společně dohromady příjemněji a veseleji.
Bibi
 

Lenka Švecová

New member
Členem od
6/4/23
Zprávy
23
Body
3
Místo
Praha
Pěkné dopoledne,

také záleží o čem mluvíte? Jsou různé druhy "voňavé" vapování a pak cigarety, které nahřívají tabák. Analýzy se určitě postupně dělají a o plno věcech se neví co časem udělají.
Já osobně jsem přešla na nahřívaný tabák a ano, alespoň nesmrdím a kouřím na místech kde jsem sama a nikoho tím neobtěžuji.
 
Top