Nechci jíst, je to normální?

Janicka

New member
Členem od
30/3/23
Zprávy
21
Body
1
Dobrý den,
chodím na střední, někdy je toho na mě ve škole strašně moc, mám pocti že nestíhám a za celý den vůbec nestihnu nic sníst - ani svačinu. mamince doma lžu, že jsem to snědla, aby neměla starosti, protože je na mě moc hodná, ale cestou domů to vyhazuju nebo rozdávám bezdomovcům. mam nesnáší, když se vyhazuje jídlo. V škole jsem unavená a ospalá, ale nějak to dávám. A s tím jídlem je to asi tak, že nemám čas, ale ani chuť ani hlad. Asi jsem se přesvědčila, že jíst nebudu, dělat to tak všechny holky, ne? Díkes Jana
 

Aleš

New member
Členem od
2/5/23
Zprávy
18
Body
1
Milá Janičko,
jýá nejsem doktor, jsem obyčejný dědeček. Celý život žiju, z toho, co nás doma učili a co mi řekl můj doktor. Člověk musí jíst. každý člověk potřebuje jídlo, aby měl energii a sílu. A tím nemyslím, že by to platilo jenom pro dřevorubce nebo fachmana, který dělá těžkou práci .jíst přece potřebuje každý. I krásná mladá slečna, a to i v situaci kdy nedělá nic jiného než školu. Mozek přece potřebuje cukr, jinak se nemůžete učit nový věci. Každý tělo musí být unavený a ospalý, když má málo živit. I když je to krásný mladý a hubený tělo. S maminkou si promluvte. Má Vás ráda a udělá určitě všechno proto, aby Vám bylo dobře a abyste aspoň něco málo snědla. Je důležitější, jak se cítíte a jak Vám je, než to, kolik si nahmatáte tuku na bříšku po té, co si sednete do školní lavice. Jestli tohle čtete, tak si běžet dát něco dobrého. Dědeček Aleš
 
Top