Miminko s vysokou horečkou

Maja

New member
Členem od
14/4/23
Zprávy
26
Body
3
Dobrý den,

objevila jsem Vaši diskuse, a zajímal by mě názor lékařů a ostatních. I když se to stalo už dávno, Moje dcera měla malé miminko, řádově do 2 měsíců a najednou měl tenkrát Martínek vysokou teplotu přes 39, a nešlo to dolů. Byla nešťastná, brečela nad ním jako želva a nevěděla si rady, až po mé urgenci tenkrát její pediatr (kterého jsem znala skrz druhou dceru a volala jsem mu) až potom ji pozval aby přijela za ním, že mu píchne nějakou injekci na teplotu. Jak se to vůbec stane takové vysoké teploty, a má to název a jak se má správně postupovat, určitě potřebuje to malé tekutiny, ale zůstává se jenom kojení, a má své žít matka nějaký lék, aby se to přes mléko dostalo do toho miminka, a co kdy nechce pít? Tenkrát Martínek jenom pořád spal, až jsem se o něj bála.
Už to dnes dávno není akutní ale takový věci se dějí asi pořád. tak děkuju předem z a odpověď, Mája
 
Last edited:

Janicka

New member
Členem od
30/3/23
Zprávy
21
Body
1
Majko, to co popisujete je hrozně složitý. Já si asi neumím představit, jak bych se o něj dokázala postarat. jak se člověk má rozhodnout a jak má vědět, co dělat a jak se zachovat? to se pořád volá doktorovi? Jája
 
Top