Máte někdo zkušenost s liposukcí?

MartinaBarta

New member
Členem od
6/11/23
Zprávy
1
Body
1
Krásný den. Po dvou porodech jsem velmi nespokojená s tím, jak vypadá moje tělo (mám za sebou 2 těžké porody). Zvažuji možnost liposukce jako způsobu, jak získat zpět sebedůvěru a cítit se lépe ve svém těle. Má někdo z vás osobní zkušenost s liposukcí po porodech? Jaké byly vaše výsledky a jak jste se cítili po zákroku? Díky moc Martina
 

Bobinka

Member
Členem od
31/3/23
Zprávy
30
Body
8
Martino zdravím Vás, jsem sama zvědavá, co tady kdo napíše. Já bych na to nešla. Děti jsou naší součástí na celý život. Věnujeme jim svoji energii, svoje mládí, svoji krásu. Často jsme z výchovy unavené, přesto je milujeme. Je to forma bezpodmínečné lásky, a oni nám to svým způsobem vracejí. je krásné být u toho, jak rostou poznávají svět a jak sami dozrávají. To že se to podepíše nějak na našem fyzickém těle mi přijde přirozené a v pořádku. Každá z nás dělá co může a tak nejlépe jak to umí. Nevím, i když bych na to měla tak velké peníze, asi bych na takový zákrok nešla. Sebevědomí přece není jenom o tom, jaké mám bříško :) Rozhodnutí je ale Vaše, je to Vaše tělo a Váš život, Vaše cesta... Je vlastně hezké že jste v situaci, kdy se můžete zabývat takovýmto problémem. Ať se Vám hezky daří. Bibi
 

MarieB

New member
Členem od
8/11/23
Zprávy
4
Body
1
Já tedy také o liposukci přemýšlím. Ačkoliv vím, že je plno žen, které by za povislé bříško po dětech dali cokoliv. Ale jsem rozhodnutá, že příští rok tento zákrok absolvuji. Jsem objednaná na konzultaci k paní doktorce a nemůžu se dočkat až budu splasklá. Vím že je to pro někoho nepochopitelné, dříve to nebylo, ale proč ne. Je jiná doba a především já se chci cítit lépe a přitažlivěji.
 
Top