Kde si nechat zvětšit rty?

Lenka Švecová

New member
Členem od
6/4/23
Zprávy
23
Body
3
Místo
Praha
Dobrý den, především pro ženy. Chci si nechat zvětšit rty a přemýšlím kde. Máte zkušenosti s nějakou opravdu ověřenou klinikou?
 

Berenika

New member
Členem od
6/11/23
Zprávy
1
Body
1
Dobrý den Lenko,

hlavně opravdu jděte na kliniku. Na internetu je plno "Mudr", které Vám sice nabídnou krásnou cenu, ale výsledek je z 80% otřesný. Sama jsem případ, že jsem chtěla ušetřit a myslela jsem si, že to umí dobře. Dopadlo to tak, že rty jsem měla hrozné, nebyly symetrické a měla jsem šílené otoky snad 2 týdny.
Raději jsem vyhledala kliniku, kde mi je dali dohromady a od té doby chodím pouze tam už 3 roky. Sice si připlatím, ale výsledek stojí za to! Hlavně klinika v případě problémů zodpovídá za výsledek a opravdu jsem nesmírně spokojená s klinikou Petry Řehořkové v Praze a mají pobočku i v Karlových Varech. Zde je odkaz na kliniku PetraClinic a hlavně jsou v centru Prahy, takže super dostupnost.
 

Lenka Švecová

New member
Členem od
6/4/23
Zprávy
23
Body
3
Místo
Praha
Bereniko díky moc. Těch klinik je hodně, ale pokud do toho půjdu tak opravdu jen podle recenze. Své rty mám malé a prostě bych ráda vypadala dobře :) Na tu kliniku mrknu. Díky Moc.
 

AnnaAn

New member
Členem od
8/11/23
Zprávy
3
Body
1
Taky doporučuji tuto kliniku. Mám zkušenost i s jinou, ale tato je pro mě úplně TOP. Hlavně je hned v centru Prahy a prostě mi vyhovuje umístění, ale hlavně i jejich lidský přístup. Chodím tam na více věcí, včetně depilace.
 

Janicka

New member
Členem od
30/3/23
Zprávy
21
Body
1
Ahoj já bych také chtěla mít krásné plné rty! pamatuju si ale jak Julia Roberts ve filmu Nothing Hill vyprávěla u stolu v rodině kde jí záviděli to, jak vypadá,... Líčila jim, co všechno pro to musela udělat. Že má pořád hlad a jak to straně bolelo při aplikaci! Ale nejen to, že to potom bolí vlastně pořád, že jak je to na pucané a přifouklé, tak je to bolestivé a citlivé. Holky, jaký to je, když Vám přifouknou rty a potom se s někým líbáte? nebo máte jíst... nebo třeba pít teplé nápoje, změní se citlivost? Jani
 

MarieB

New member
Členem od
8/11/23
Zprávy
4
Body
1
Ahoj, tak já byla včera. Chodím pravidelně, vždy to tedy vypadá příšerně ten den a dny po tom, trochu to bolí, ale těším se na výsledek. Začala jsem před rokem 0,5 ml a nyní si dávám 1,5 ml pro lepší efekt a je to super.
Janička ty tři dny líbání vynechávám, jíst se dá normálně a pít teplé nápoje velmi opatrně. kromě líbání mě to v ničem neomezuje :) Citlivost se nemění, nemám takový pocit, jen přítel říká, že ty rty jsou trochu tvrdší. Takže se toho neboj. Jen opravdu pokud chceš jdi k profesionálům ať ej nemáš špatně udělané.
 

Michel

New member
Členem od
16/11/23
Zprávy
2
Body
1
Ahoj holky, snad nevadí že tykám. Před chvílí jsem odpovídala na dotaz s botoxem. Tak zrovna já se řadím mezi ty, které ty rty pravidelně absolvují. Zrovna včera jsem dala botox, rty i oči najednou :D Je prodloužený víkend, tak alespoň splasknu :D Moje první zkušenost byla u "neodborníka" a dopadlo to šíleně, rty jsem měla strašné. Takže opravdu nebát se toho a najít si opravdu kliniku. Sice je to dražší, ale výsledek stojí za to.
 
Top