Kalíšek, kalhotky, tampon nebo klasika?

Bobinka

Member
Členem od
31/3/23
Zprávy
30
Body
8
Dobrý den, jak se posunula doba, tak nám horní přístup nabízí mnoho novinek, jak řešit hygienu v období menstruace. Moje sestra koupila mojí dceři menstruační kalhotky, údajně se nosí bez vložky a večer se prostě vyperou. Prý to používají její kamarádky jsou spokojené. Moje dcera zase tvrdí, že její kamarádky používají menstruační kalíšek a že jim to zachránilo život. Já měla pocit vítězství, když jsem souhlasila s tím, že bude moje dcer jako panna použít tampony a měla jsem to v sobě vyřešené. Takže mě další otázky překvapili. Jak to vidíte? máte s tím zkušenost? je to všechno kromě toho, že to je moderní i bezpečné?
Předem děkuji, Bobinka
 
Last edited:

Janicka

New member
Členem od
30/3/23
Zprávy
21
Body
1
Dobrý den,

tak to musím říct, že obdivuju, já si neumím představit, že bych si měla něco strkat dovnitř, au. asi jsem zpátečnická, ale používám klasické vložky. Holky máte zkušenosti s menstruačními kalhotkami?
 

Lenka Švecová

New member
Členem od
6/4/23
Zprávy
23
Body
3
Místo
Praha
Dobrý den,

já jsem teď zainvestovala do kalhotek a je to super. Nejdříve jsem měla takový divný pocit, ale přikoupila jsem a jsou super. Mám Snugss a pak jsem ještě zkusila koupit kalhotky v Primarku - 3 za super cenu a navíc zeštíhlují. Takže z mé zkušenosti nebojte se toho a zkuste.
 

iwett

Member
Členem od
29/3/23
Zprávy
43
Body
8
Ahoj všem,
já mám novou zkušenost, moje dcera (17) si vyprosila kalíšek, nejdřív jsem nadávala, ale udělala jsem to tak, že jsem jí koupila 2, aby měla jeden čistý, vydesinfikovaný po každém použití a druhý v sobě. Jeden vyndá a odloží a ten druhý si zavede, sama, za pomocí lubrikačního gelu. Včera se alo, stalo, že doma hledala párátko, že to potřebuje vyčistit, že měla pocit, že ten kalíšek smrdí a že tam někde našla asi nějakou starou krev. Nevím přesně kde to bylo, ale tvrdí, že to vyčistila a je to dobré. Pokud by na tom kalíšku zůstávala něco starého, byl by to problém a riziko infekce! Jinak s tím funguje velmi spokojeně, prý to nikde necítí. Netlačí to nebolí to...
 
Top