Jak přestat

LucikB

Administrator
Správce fóra
Členem od
21/3/23
Zprávy
9
Body
28
Dobré ráno,
jsem dlouholetý kuřák, ráda bych přestala úplně kouřit. V poslední době se mi daří vykouřit tak 5 cigaret denně ale ráda bych přestala úplně. Vím, že je to pouze v hlavě. Tak se ptám? Jak jste to zvládli? Nezačali jste třeba více jíst a zahánět chuť na cigaretu?
 

Romik1

New member
Členem od
11/4/23
Zprávy
20
Body
1
Dobrý den,

já má svůj kousek příběhu. Kouřil jsem až 2 krabky denně, 50 let. V únoru jsem v nemocnici skoro umřel. Diagnózu mám dlouhou, ale hlavně je tam CHOPN. Doktoři mi řekli, že mi plíce fungují tak na 30%, že se s tím dá žít, ale když budu kouřit, tak se ta kapacita plic stáhne o dalších 30%. tak jsem si už nezapálil. Ale když byla v nemocnici za mnou na návštěva dcera, tak jsi jí říkal, že jsem přehodnotil situaci, že tu chci ještě být. Asi jsem už nevěřil, že to dám. A jsem rád, že jsem to dal. Na světě je krásně a cigarety k tomu nepotřebuju. Umím vklidu sedět koukat. Všichni známí to ocenili a nikdo mi cigaretu už nenabídnul. A když jsem s chlapama v hospodě, tak se u stolu nekouří. Jde to. Kéž byste to dokázali dřív než já. Ten pocit a strach, že umřu, protože se už nedokážu nadechnout byl strašnej!
Roman
 
Top