Celé tělo svědí

Bobinka

Member
Členem od
31/3/23
Zprávy
30
Body
8
Dobrý den,
já mám dnes čerstvou zkušenost. Jsem trochu nemocná, nic velkého, letní viróza - únava, kašel rýma, teplota okolo 37. Ráno jsem se namazala krémem, který obvykle normálně používám a děly se divný věci. Vyběhl mi tlak, cítila jsem motání hlavy, tlak v uších a strašně mě začalo svědit tělo, vlastně místa, kde jsem se ráno namazala. Nejvíce mě svědily ale dlaně a chodidla. Prsty na rukách změnily barvu - byly červené a bílé současně. Cítila jsem se dezorientovaná a zmatená. Nějak mi to došlo, okamžitě jsem se šla omýt.ale nestalo se nic, Svědila mě pokožka, ale nějak uvnitř. Tak jsem musela jednat i když jsem žádná antihistaminika zatím nemusela použít. Sehnala jsem si Zyrtec vzala jsem si celou tabletu a do hodiny se to začalo lepšit. Nikdy jsem nic podobného nemusela řešit, nejsem alergik! Do hodiny se to začalo lepšit. Vypila jsem asi litr vody a cítím se teď strašně unavená a vyčerpaná, zývám a šla bych si lehnout. Ještě jsem si vzpomněla, že se to začalo akutně horšit po kávě. Je to vůbec možné?
Bibi
 
Top