Bolí mě podbřišek

Maja

New member
Členem od
14/4/23
Zprávy
26
Body
3
Dobrý den, zase po čase, mám problém, ráno se budím tím, že mě bolí podbřišek. Normálně mě vzbudí pocit ostré bolesti. Když se snažím pohnout, je to ještě horší. Musím ihned na malou a mám pocit, že je moč jiná než obvykle. Trochu mě to děsí, je to nepříjemné. celkově jsem možná unavená a večer mám někdy pocit, že mám malou teplotu. Může to být něco vážného? máte s tím někdo zkušenost, a jak se toho můžu zbavit, co myslíte?
 

Ing. Iveta Nejedla

Moderator
Správce fóra
Členem od
30/3/23
Zprávy
79
Body
8
Dobrý den, paní Majko,

pocity a bolesti, které popisujete mohou být průvodním jevem vážného onemocnění. Základním pravidlem je, že pokud se objeví ostrá bolest, je třeba to řešit rychle a za pomocí lékaře. Měla byste hledat lékaře a situaci s ním konzultovat. Pravděpodobně udělá to že Vás požádá o vzorek moči a nechá ho analyzovat v laboratoři. Každá nemoc nebo zánět se projeví nerovnováhou nebo přemnožením některých látek, nebo výskytem bakterií. Množství případných bakterií indikuje to, jakým způsobem se to Váš lékař rozhodne léčit. Případné navýšené hodnoty nad obvyklou normou mohou indikovat zdravotní problém, některých orgánů, jako je močový měchýř, močové cesty nebo ledviny. V akutních situacích lékaři kontrolují hodnotu CRP v krvi, která napoví a zánětlivých procesech ve Vašem těle. Lékař ví, co má vyšetřit, aby zjistil pravou příčinu vašich potíží.

Pokud situace není akutní a zůstává nepříjemný pocit, mohla byste aplikovat některý z produktů v naší online lékárny. Najdete je v sekci bylinky a čaje nebo doplňky stravy: https://eshop.doktor.cz/doplnky-stravy/ Obecně lze doporučit urologický čaj, případně brusinky. Tím takové problémy řešily naše babičky.

Nicméně Majko, pokud Vás to ještě bolí, běžte k lékaři!

S přátelským pozdravem Iveta Nejedlá,
moderátor
Doktor.cz
 
Top