Zkušenost?

MarieB

New member
Členem od
8/11/23
Zprávy
4
Body
1
Má někdo z vás zkušenost s permanentní depilací? Jaké byly výsledky - na jak dlouho ? A bolí to?
 

AnnaAn

New member
Členem od
8/11/23
Zprávy
3
Body
1
Mám velmi pozitivní zkušenost s brazilskou depilací. První procedura byla sice trochu bolestivá, ale po několika procedurách jsem si na to zvykla a bolest se stala mnohem snesitelnější. Důležité je najít zkušeného odborníka, který má dobrou techniku a používá kvalitní produkty.
Pokožka je hladká a čistá, a já se cítím sebevědoměji v plavkách nebo ve chvílích intimit. Navíc se mi líbí, že nemusím trávit čas holením a efekt trvá relativně dlouho. Chodím na permanentní depilace do PetraClinic a opravdu jsem ráda, že jsem je našla. Mají milý personál, vše vysvětlí a opravdu jsou to profesionálové na pravém místě.
Klidně se podívejte a nebojte se jim napsat. Posílám Vám na ně odkaz: https://petraclinic.cz/
 

Bobinka

Member
Členem od
31/3/23
Zprávy
30
Body
8
Dobrý den, já jsem si myslela, že když už člověk absolvuje permanentní depilaci, a zaplatí za to takové peníze, tak je to napořád! Ono se to musí opakovat? Moje kamarádka na tom byla a vyprávěla o tom, že řvala bolestí, že to bylo úplně strašný! Ještě že ochlupení s věkem roste všude méně :D
Bobina
 
Top