Rakovina plic léčená biologickou léčbou - bez nálezu

Bobinka

Member
Členem od
31/3/23
Zprávy
30
Body
8
Dobrý den,
onkologie byla pro mě vždycky děsivá disciplína, kdo potřebuje navštívit onkologa má zpravidla problém, který je fakt velký a láme se život o tom, jestli bude nějaký další nebo nebude. Mám jednoho kamaráda, ve věku i v životní roli dědečka. Moc ho obdivuju, protože má tolik energie, jako málokterý mladý člověk. Je aktivní, akční , chytrý a má v sobě takovou nějakou sílu, o které se nám normálním lidem může jenom zdát.
Před časem mu našli nález na plicích, ukázalo se to jako jako zhoubný. nádor. Řeším s ním nějaký obchod a tak jsem mu popřála hodně štěstí a na nějakou dobu jsem se odmlčela, aby měl čas prostor dát se dohromady. Moc detaily nevím, ale po letech funguje. Když se potkáme, tak rád vypráví o tom, jak na tom je, co je nového a co podstoupil, tak vím, že mu něco z těla vzali a byl to zhoubný nádor. potom dostal na výběr a rozhodl se pro biologickou léčbu, kterou absolvoval, postupně tak, jak mu to paní doktorka ordinovala. Po čase jde vždy na kontrolu, jestli se tam neobjevilo něco nového a případně umí najít všechny rakovinotvorné buňky v těla a podle toho indikují další postup.
Když jsme se viděli naposledy, tak mi hlásil, že je všechno v pořádku, že to všechno zabralo a že v těle nemá ani jednu rakovinotvornou buňku. takovou radost v obličeji jsem dlouho neviděla, taková chuť žít, to se nedá ani popsat.
Když to přišlo a doktorka mu to řekla, tak se tomu prostě postavil čelem, nechal si do ní poradit, udělal všechno, co mu řekla a niky ani na vteřinu to nevzdal. Ma malého vnoučka, ten mu dělá radost a pořád sleduje novinky a trendy v podnikániaby byl v obraze a zůstal in i v dnešní době.
Takže je to příběh s dobrým koncem, kéž by bylo víc takových a kéž by mohl být inspirací pro ostatní pacienty, kteří zatím postrádají naději.
Bibi
 
Last edited:
Top