Každodenní péče o pleť

Sylvous100

New member
Členem od
29/3/23
Zprávy
15
Body
3
Dobrý den, pracuji jako kosmetička a sem bych chtěla popsat jak moc je důležitá každodenní péče o pleť. Prošlo mi rukama spoustu dívek i žen různého věku. Používám výhradně a zásadně jenom přírodní kosmetiku a se svými klientkami pracuji dlouhodobě.

Dámy, ženy každého věku, pro svoji pleť ve tváří nemůžete udělat nic lepšího, než že se každý den poctivě odlíčíte, svojí pleť vyčistíte a namažete jakýmkoliv hydratačním nebo vyživujícím krémem. Mnoho klientek je v pozdějším věku nešťastných nad tím, jak jejich pleť vypadá, ale když se ptám, jestli si každý den poctivě odlíčili makeup, nebo líčidla v oblasti očí, tak jenom kroutí očima, s komentářem že na to neměly čas. A právě tam je základ toho, jak se naše pokožka mění, a jak s přibývajícími léty vypadáme. Žádný zázračný krém to potom nenahradí a nenarovná.

Takže doporučuje poctivou hygienu, každodenní péči a v ideálním případě jemnou masáž. Po té mi volají klientky druhý den ráno s velkým překvapením a komentářem, že mají pleť jako miminko 🌸
 
Top