Jak Vám pomůže Doktor.cz

Doktor.cz

Moderátor
Správce fóra
Členem od
4/3/23
Zprávy
123
Body
18
Místo
Praha
Na Doktor.cz přicházíte hledat pomoc a odpovědi na Vaše zdravotní problémy. Snažíme se Vám vždy poskytnout co nejlepší možnou podporu a najít řešení.

Náš tým lékařů a odborníků je k dispozici pro odpověď na Vaše dotazy. Pokud tedy máte nějaké zdravotní problémy nebo se Vás týká nějaké téma v oblasti zdraví, neváhejte nás kontaktovat.

Položte dotaz zde v diskuzním fóru nebo v něm zkuste najít ty pravé informace pro Vás.

Kromě toho, na Doktor.cz najdete také mnoho článků a informací, které vám mohou pomoci. Tyto články jsou psány našimi lékaři a odborníky, kteří mají v oblasti zdraví bohaté zkušenosti.

Pokud hledáte konkrétní produkt nebo lék na vaše zdravotní problémy, můžete využít naši lékárnu a eshop s zdravými produkty. V naší lékárně naleznete širokou škálu léků a produktů, které vám mohou pomoci s vašimi zdravotními potížemi. V našem eshopu pak nabízíme kvalitní a zdravé produkty, které mohou přispět k vašemu zdraví a pohodě.

Naším cílem je pomoci všem lidem s jejich zdravotními problémy a umožnit jim, aby si u nás našli řešení. Věříme, že naše odborné znalosti, zkušenosti a kvalitní produkty jsou klíčem k úspěchu při řešení Vašich zdravotních problémů.
 

Romik1

New member
Členem od
11/4/23
Zprávy
20
Body
1
Dobrý den,
já jsem si myslel, že tabákové výrobky by neměly být dostupné mladistvým do 18 let. Jak je to ale s alternativními produkty, kde není obsažen tabák a obsahuje to nikotin, dostanou se k tomu mladí? já mám pocit, že to kouří můj šestnáctiletý vnuk a nevím co s tím...
Je to zakázané?
a na čem vnzniká závislost?
na tabáku nebo nikotinu?
Já sám jsem přestal kouřit po padesáti letech a teď když ho vidím, tak je mi smutno.
Roman
 

Bobinka

Member
Členem od
31/3/23
Zprávy
30
Body
8
Já mám za to že pro děti je zakázané všechno, a tak nechápu, jak je možné, že je na tom tolik dětí závislých! Zavřela bych provozovnu každému, kdo něco takového prodá dětem a zavřela bych všechny automaty. OP si udělají na starší věk a jakákoliv pravidla objedou. Kontrolovat a kontrolovat, fyzicky a měšťákama! Dala bych jim povinně exkurzi na kardiologii. Proč nejsou takový videa na Ťik Ťoku, když tam jinak najdou děti skoro všechno. Děti by se měly už na ZŠ učit o tom, co to je a co to dělá... I když, třídní mojí dcery vždycky říkala, já dětí učím, nemám je vychovávat, to rodiče! Já nemůžu dělat to, co rodiče doma nepokryjí. No a jak se to má všechno asi stihnout, když mají mladí tolik možností a rodiče tak málo času... je to složitý! Učme aspoň děti od malička, že se každý o své tělo musí starat sám. Mějte se!
 
Top