Jak Vám pomůže Doktor.cz

Doktor.cz

Moderátor
Správce fóra
Členem od
4/3/23
Zprávy
123
Body
18
Místo
Praha
Na Doktor.cz přicházíte hledat pomoc a odpovědi na Vaše zdravotní problémy. Snažíme se Vám vždy poskytnout co nejlepší možnou podporu a najít řešení.

Náš tým lékařů a odborníků je k dispozici pro odpověď na Vaše dotazy. Pokud tedy máte nějaké zdravotní problémy nebo se Vás týká nějaké téma v oblasti zdraví, neváhejte nás kontaktovat.

Položte dotaz zde v diskuzním fóru nebo v něm zkuste najít ty pravé informace pro Vás.

Kromě toho, na Doktor.cz najdete také mnoho článků a informací, které vám mohou pomoci. Tyto články jsou psány našimi lékaři a odborníky, kteří mají v oblasti zdraví bohaté zkušenosti.

Pokud hledáte konkrétní produkt nebo lék na vaše zdravotní problémy, můžete využít naši lékárnu a eshop s zdravými produkty. V naší lékárně naleznete širokou škálu léků a produktů, které vám mohou pomoci s vašimi zdravotními potížemi. V našem eshopu pak nabízíme kvalitní a zdravé produkty, které mohou přispět k vašemu zdraví a pohodě.

Naším cílem je pomoci všem lidem s jejich zdravotními problémy a umožnit jim, aby si u nás našli řešení. Věříme, že naše odborné znalosti, zkušenosti a kvalitní produkty jsou klíčem k úspěchu při řešení Vašich zdravotních problémů.
 

Bobinka

Member
Členem od
31/3/23
Zprávy
30
Body
8
Dobrý den,

připadám si jako schizofrenik. V situacích, kdy jsem v práci pod tlakem a potřebuji nejvíc pracovat, tak se mi začne tělo hroutit. Objevuje se kašel, pocity nachlazení, bolesti hlavy, žaludeční nevolnost, ... nepotřebuju teď stonat musím fungovat? proč se při stresu tělo hroutí? a co mám dělat, aby to všechno udržela nějak funkční?
Bibi
 
Top