Dobrý večer

Kámoš

New member
Členem od
11/5/23
Zprávy
1
Body
1
Dobrý večer , chtěl bych se zeptat jak se to může léčit případě nějaká mast nebo gel či navštívít lékaře děkuji moc , a je to něco vážného?
 

Přílohy

  • 17320.jpeg
    17320.jpeg
    372,1 KB · Zobrazení: 0

Ing. Iveta Nejedla

Moderator
Správce fóra
Členem od
30/3/23
Zprávy
79
Body
8
Dobrý den, děkujeme z Váš dotaz i s obrazovou přílohou. V podobné situaci jako vy se může ocitnou mnoho jedinců a je vlastně dobře, že se na to ptáte. Nicméně se jedná o dermatologický problém v intimních partiích, což často bývá spojeno s pohlavní chorobou nebo infekcí. Projevy na pokožce, které ukazujete, jsou typické. Často bývají doprovázeny zarudnutím pokožky, zvětšenou citlivostí, svěděním nebo otokem.

Nicméně určit přesnou diagnózu a vybrat vhodnou medikaci musí lékař. Proto vám doporučujeme navštívit ošetřujícího lékaře. Co můžete sám udělat proto, abyste se cítil lépe, je lepší osobní hygiena, a to v ideálním případě po každém použití toalety a důsledné mytí rukou, aby bylo zabráněno možnému přenosu infekce.

Ráda bych touto cestou vyzvala i k jisté ohleduplnosti a zodpovědnosti, protože nějak přesně takto může vypadat bakteriální infekce nebo pohlavní choroba, která je infekční a přenosná tělními tekutinami a sliznicemi. Měl byste se zdržet sexu až do úplného vyléčení, a to až do 5 ti dnů po odeznění příznaků.

S pozdravem Iveta Nejedlá,
Doktor.cz
moderátor
 
Top