Bolí mě klouby

Aleš

New member
Členem od
2/5/23
Zprávy
18
Body
1
Dobrý den,

už mám svůj věk a s věkem je to horší a horší. V mládí jsem běhal po horách jako kamzík a nebyl jsem k zastavení. Te'd se mi ale stává, že mě fakt bolí klouby. Je to mazec. Třeba mě bolí klouby na prstech, musím tu ruku trochu rozhýbat, když to uvedu do pohybu, tak se to dá snést, ale někdy, zejména když to tuhne, tak to fakt bolí. Taková ostrá bolest, co pálí. Jsem se nad tím teď zamyslel a asi mě nejvíc bolí malé klouby okolo prstů, i na nohách. Když delší dobu sedím u stolu, tak to nevydržím, musím to rozhýbat, rozchodit. A vlastně se ty klouby zvětšují, mám velký hlavní kloub na nohách u palce a prostřední kloub na prostředníčku na rukách. Snubní prstýnek jsem musel sundat. Někdy mám omezenou hybnost kloubů na prstech a třeba neudělám pěst. A asi mě to bolí víc, když je mi zima a mám ruce studené. Víte, co to může být? a jak se to dá řešit? předem děkuji Aleš
 

iwett

Member
Členem od
29/3/23
Zprávy
43
Body
8
Dobrý den, já jsem sice ještě mladá holka (i když už dávno po čtyřicítce :) ), ale taky mě bolí kloub. jenom jeden na prostředníčku levé ruky. Je větší než ostatní. Někdy bolí hodně, někdy méně, ale vždycky bolí na dotek. Zajímalo by mě, co to může být. jinde takové problémy nemám. Není tam nic otevřeného, není to zanícené, není to jinak oteklé, většinou je to normálně hybné... nechápu to. iwtt
 
Top