Jak Vám pomůže Doktor.cz

Doktor.cz

Moderátor
Správce fóra
Členem od
4/3/23
Zprávy
123
Body
18
Místo
Praha
Na Doktor.cz přicházíte hledat pomoc a odpovědi na Vaše zdravotní problémy. Snažíme se Vám vždy poskytnout co nejlepší možnou podporu a najít řešení.

Náš tým lékařů a odborníků je k dispozici pro odpověď na Vaše dotazy. Pokud tedy máte nějaké zdravotní problémy nebo se Vás týká nějaké téma v oblasti zdraví, neváhejte nás kontaktovat.

Položte dotaz zde v diskuzním fóru nebo v něm zkuste najít ty pravé informace pro Vás.

Kromě toho, na Doktor.cz najdete také mnoho článků a informací, které vám mohou pomoci. Tyto články jsou psány našimi lékaři a odborníky, kteří mají v oblasti zdraví bohaté zkušenosti.

Pokud hledáte konkrétní produkt nebo lék na vaše zdravotní problémy, můžete využít naši lékárnu a eshop s zdravými produkty. V naší lékárně naleznete širokou škálu léků a produktů, které vám mohou pomoci s vašimi zdravotními potížemi. V našem eshopu pak nabízíme kvalitní a zdravé produkty, které mohou přispět k vašemu zdraví a pohodě.

Naším cílem je pomoci všem lidem s jejich zdravotními problémy a umožnit jim, aby si u nás našli řešení. Věříme, že naše odborné znalosti, zkušenosti a kvalitní produkty jsou klíčem k úspěchu při řešení Vašich zdravotních problémů.
 
Last edited:

Elena

New member
Členem od
2/5/23
Zprávy
20
Body
1
Dobrý den, kamarád má lupénku na lokti z vnější strany, vypadá to divně, základ je červený, na tom je suchá bílá vrstva a když se mu to zhorší, tak je to až černé, od pohledu je to suché, sama to neznám a nevím jak se to ošetřuje, ráda bych mo ale pomohla. Máte na to někdo nějakou vychytávku?
Předem děkuju, Elena
 

Ing. Iveta Nejedla

Moderator
Správce fóra
Členem od
30/3/23
Zprávy
79
Body
8
Dobrý den, podle toho co popisuje by se mohlo jednat o lupenku. Lupenka je chronické onemocnění, které se nedá úplně vyléčit. jde o autoimunitní poruchu organismu. Jedná se o vnitřní poruchu zejména trávení, jejíž projevy můžeme sledovat na kůži. Pacienti reaguje zejména na stres, alkohol, stravu, případně další podměty z vnějšího prostředí. Je třeba se s tím naučit žít, pečovat o svoje tělo a najít vhodné krémy a masti, které pomůžou pokožku hydratovat, zabrání praskání a případným infekcím.
S pozdravem Iveta Nejedlá, Doktor.cz
moderátor
 
Top